Torill Pallesen
    Ansvarlig for Administrasjon, HR, Forebygging, Program internasjonalt, Fundraising

    torill.pallesen@blakors.no
    Mobil: (+47) 404 17 750

        Amund Gillebo
        Leder forebygging

        amund.gillebo@blakors.no
        Mobil: (+47) 419 33 303

            Eva Frydenborg
            Programansvarlig internasjonalt

            eva.frydenborg@blakors.no
            Mobil: (+47) 419 24 849

                Monita Skaali
                Daglig leder Blå Kors Ung

                monita.skaali@blakors.no
                Mobil: (+47) 984 96 780

                    Catherine Hessen
                    Prosjektleder Blå Kors Ung Ålesund

                    catherine.hessen@blakors.no
                    Mobil: (+47) 916 22 853

                        Hanne Backe-Hansen
                        Rådgiver forebygging

                        hanne.backe-hansen@blakors.no
                        Mobil: (+47) 950 74 452

                            Marianne Tveraaen
                            Rådgiver forebygging

                            marianne.tveraaen@blakors.no
                            Mobil: (+47) 474 73 314

                                Svetlana Dudaitiene
                                Rådgiver forebygging, leder JEG SER

                                svetlana.dudaitiene@blakors.no
                                Mobil: (+47) 967 09 405

                                    Ingeborg Hatlevik Ørjasæter
                                    Rådgiver forebygging

                                    ingeborg.orjaseter@blakors.no
                                    Mobil: (+47) 917 50 774