Torill Pallesen
    Ansvarlig for Administrasjon, HR, Forebygging, Program internasjonalt, Fundraising

    torill.pallesen@blakors.no
    Mobil: (+47) 404 17 750

        Hanne Backe-Hansen
        Rådgiver forebygging

        hanne.backe-hansen@blakors.no
        Mobil: (+47) 950 74 452

            Gaute Brækken
            Rådgiver forebygging

            gaute.braekken@blakors.no
            Mobil: (+47) 488 95 748

                Anne Kjersti Kværner
                Fundraisingssjef

                anne.kvaerner@blakors.no
                Mobil: (+47) 908 44 581

                 

                    Amund Gillebo
                    Leder forebygging

                    amund.gillebo@blakors.no
                    Mobil: (+47) 419 33 303

                        Eva Frydenborg
                        Programansvarlig internasjonalt

                        eva.frydenborg@blakors.no
                        Mobil: (+47) 419 24 849

                            Catherine Hessen
                            Rådgiver forebygging, leder Blå Kors Ung

                            catherine.hessen@blakors.no
                            Mobil: (+47) 916 22 853

                                Marianne Tveraaen
                                Rådgiver forebygging

                                marianne.tveraaen@blakors.no
                                Mobil: (+47) 474 73 314

                                    Gurpreet Kaur Dhesi
                                    Rådgiver forebygging

                                    gurpreet.dhesi@blakors.no
                                    Mobil:(+47) 920 58 219

                                        Maria Jacobsen
                                        Nasjonal koordinator for Blå Kors Ung - prosjektet Aktivitet, hjem og opplæring

                                        maria.jacobsen@blakors.no
                                        Mobil: (+47) 992 26 299