Torill Pallesen
    Ansvarlig for Administrasjon, HR, Forebygging, Program internasjonalt, Fundraising

    torill.pallesen@blakors.no
    Mobil: (+47) 404 17 750

        Amund Gillebo
        Leder forebygging

        amund.gillebo@blakors.no
        Mobil: (+47) 419 33 303

            Eva Frydenborg
            Programansvarlig internasjonalt

            eva.frydenborg@blakors.no
            Mobil: (+47) 419 24 849

                Catherine Hessen
                Rådgiver forebygging, leder Blå Kors Ung

                catherine.hessen@blakors.no
                Mobil: (+47) 916 22 853

                    Hanne Backe-Hansen
                    Rådgiver forebygging

                    hanne.backe-hansen@blakors.no
                    Mobil: (+47) 950 74 452

                        Gaute Brækken
                        Rådgiver forebygging

                        gaute.braekken@blakors.no
                        Mobil: (+47) 488 95 748

                            Anne Kjersti Kværner
                            Fundraisingssjef

                            anne.kvaerner@blakors.no
                            Mobil: (+47) 908 44 581

                             

                                Svetlana Dudaitiene
                                Rådgiver forebygging, leder JEG SER

                                svetlana.dudaitiene@blakors.no
                                Mobil: (+47) 967 09 405

                                    Marianne Tveraaen
                                    Rådgiver forebygging

                                    marianne.tveraaen@blakors.no
                                    Mobil: (+47) 474 73 314

                                        Maria Jacobsen
                                        Nasjonal koordinator for Blå Kors Ung - prosjektet Aktivitet, hjem og opplæring

                                        maria.jacobsen@blakors.no
                                        Mobil: (+47) 992 26 299