Torill Pallesen
    Ansvarlig for Administrasjon, HR, Forebygging, Program internasjonalt, Fundraising

    torill.pallesen@blakors.no
    Mobil: (+47) 404 17 750

        Gaute Brækken
        Rådgiver forebygging

        gaute.braekken@blakors.no
        Mobil: (+47) 488 95 748

            Anne Kjersti Kværner
            Markedssjef

            anne.kvaerner@blakors.no
            Mobil: (+47) 908 44 581

             

                Marianne Tveraaen
                Rådgiver forebygging

                marianne.tveraaen@blakors.no
                Mobil: (+47) 474 73 314

                    Amund Gillebo
                    Leder forebygging

                    amund.gillebo@blakors.no
                    Mobil: (+47) 419 33 303

                        Arne Falck
                        Seniorrådgiver forebygging

                        arne.falck@blakors.no
                        Mobil: (+47) 909 39 238

                            Eva Frydenborg
                            Programansvarlig internasjonalt

                            eva.frydenborg@blakors.no
                            Mobil: (+47) 419 24 849

                                Catherine Hessen
                                Rådgiver forebygging, leder Blå Kors Ung

                                catherine.hessen@blakors.no
                                Mobil: (+47) 916 22 853

                                    Hanne Backe-Hansen
                                    Rådgiver forebygging

                                    hanne.backe-hansen@blakors.no
                                    Mobil: (+47) 950 74 452

                                        Ellen Anker Storset
                                        Rådgiver forebygging, ansvarlig for "JEG SER"

                                        ellen.anker.storset@blakors.no
                                        Mobil: (+47) 900 75 732

                                            Kristin Eriksen
                                            Prosjektleder minJUL Oslo

                                            kristin.eriksen@blakors.no
                                            Mobil: (+47) 467 74 046