Jan Elverum
    Generalsekretær

    jan.elverum@blakors.no
    Mobil: (+47) 920 31 316

        Torill Pallesen
        Ansvarlig for Administrasjon, HR, Forebygging, Program internasjonalt, Fundraising

        torill.pallesen@blakors.no
        Mobil: (+47) 404 17 750

            Janka Holstad
            Divisjonsdirektør, Div Behandling

            janka.holstad@blakors.no
            Mobil: (+47) 481 02 170

                Martin André Hovden
                Økonomidirektør

                martin.hovden@blakors.no
                Mobil: (+47) 928 12 952

                    Magnar Lie
                    Divisjonsdirektør , Div Barn Omsorg og Frivillighet

                    magnar.lie@blakors.no
                    Mobil: (+47) 404 01 201

                        Anders Blixhavn
                        Kommunikasjonssjef (kst)

                        anders.blixhavn@blakors.no
                        Mobil: (+47) 408 64 140

                            Magnus Ervik Fossheim
                            Eiendomssjef

                            magnus.fossheim@blakors.no
                            Mobil: (+47) 975 10 101

                                Solveig Mjølsnes
                                Divisjonsdirektør, Div Opplæring

                                solveig.mjolsnes@blakors.no
                                Mobil: (+47) 996 41 868