Jan Elverum
    Generalsekretær

    jan.elverum@blakors.no
    Mobil: (+47) 920 31 316

        Sten Magne Berglund
        Kommunikasjonssjef

        sten.magne.berglund@blakors.no
        Mobil: (+47) 907 30 790

            Magnar Lie
            Divisjonsdirektør , Div Barn Omsorg og Frivillighet

            magnar.lie@blakors.no
            Mobil: (+47) 404 01 201

                Solveig Mjølsnes
                Divisjonsdirektør, Div Opplæring

                solveig.mjolsnes@blakors.no
                Mobil: (+47) 996 41 868

                    Torill Pallesen
                    Ansvarlig for Administrasjon, HR, Forebygging, Program internasjonalt, Fundraising

                    torill.pallesen@blakors.no
                    Mobil: (+47) 404 17 750

                        Janka Holstad
                        Divisjonsdirektør, Divisjon Behandling

                        janka.holstad@blakors.no
                        Mobil: (+47) 481 02 170

                            Odd Gjerpe
                            Eiendomssjef

                            odd.gjerpe@blakors.no
                            Mobil: (+47) 905 47 332

                                Martin André Hovden
                                Økonomidirektør

                                martin.hovden@blakors.no
                                Mobil: (+47) 928 12 952