Torill Pallesen
    Ansvarlig for Administrasjon, HR, Forebygging, Program internasjonalt, Fundraising

    torill.pallesen@blakors.no
    Mobil: (+47) 404 17 750

        Amund Gillebo
        Leder forebygging

        amund.gillebo@blakors.no
        Mobil: (+47) 419 33 303

            Monita Skaali
            Daglig leder Blå Kors Ung

            monita.skaali@blakors.no
            Mobil: (+47) 984 96 780

                Rune Hjalmar Espeland
                Programansvarlig internasjonalt

                rune.espeland@blakors.no
                Mobil: (+47) 989 02 601

                    Hanne Backe-Hansen
                    Rådgiver forebygging

                    hanne.backe-hansen@blakors.no
                    Mobil: (+47) 950 74 452

                        Marianne Tveraaen
                        Rådgiver forebygging

                        marianne.tveraaen@blakors.no
                        Mobil: (+47) 474 73 314

                            Svetlana Dudaitiene
                            Rådgiver forebygging, leder JEG SER

                            svetlana.dudaitiene@blakors.no
                            Mobil: (+47) 967 09 405

                                Ingeborg Hatlevik Ørjasæter
                                Rådgiver forebygging

                                ingeborg.orjaseter@blakors.no
                                Mobil: (+47) 917 50 774

                                    Jacqueline Dammens
                                    Prosjektleder BKU Oslo/BaseCamp Løkka

                                    jacqueline.dammens@blakors.no
                                    Mob: (+47) 402 23 917