Kjetil Haga
    Generalsekretær

    kjetil.haga@blakors.no
    Mobil: (+47) 996 38 915

        Magnus Ervik Fossheim
        Eiendomsdirektør

        magnus.fossheim@blakors.no
        Mobil: (+47) 975 10 101

            Solveig Mjølsnes
            Divisjonsdirektør, Div Opplæring

            solveig.mjolsnes@blakors.no
            Mobil: (+47) 996 41 868

                Torill Pallesen
                Administrasjons- og HR-sjef

                torill.pallesen@blakors.no
                Mobil: (+47) 404 17 750

                    Janka Holstad
                    Divisjonsdirektør, Div Behandling

                    janka.holstad@blakors.no
                    Mobil: (+47) 481 02 170

                        Martin André Hovden
                        Økonomidirektør

                        martin.hovden@blakors.no
                        Mobil: (+47) 928 12 952

                            Katrin Solbakken
                            Markeds- og kommunikasjonssjef

                            katrin.solbakken@blakors.no
                            Mobil: (+47) 901 55 615